خانه / خرید دستگاه نانو گلس / آموزش کار با دستگاه نانو گلس موبایل اصلی + فیلم

آموزش کار با دستگاه نانو گلس موبایل اصلی + فیلم

آموزش کار با دستگاه نانو گلس موبایل اصلی + فیلم

چگونه از دستگاه نانو گلس موبایل استفاده کنیم؟

یکی از فناوری های جدید برای محافظت از صفحه تلفن همراه و دستگاه های هوشمند به بازار عرضه شده است، دستگاهی است که اخیراً مورد استقبال بسیاری از افراد واقع شده و “دستگاه نانو گلس موبایل”، خوانده می شود. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که کار کردن با آن بسیار ساده بوده و نیازی به تجهیزات پیچیده ندارد؛ حتی افراد معمولی نیز می توانند آموزش کار با دستگاه نانو گلس موبایل را از فروشنده دستگاه، فرا بگیرند. در ادامه این مطلب به نحوه کار با دستگاه نانو گلس می پردازیم و سپس به مزایای خرید این محصول اشاره ای خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

آموزش کار با دستگاه نانو گلس موبایل

پس از خرید دستگاه نانو گلس، قبل از اینکه برای آموزش کار با دستگاه نانو گلس اقدام کنید، لازم است مطمئن شوید که محصولی که خریداری کرده اید، اصل است یا تقلبی؟! برای این کار باید تمام محتویات داخل پکیج را کنترل کنید. داخل بسته باید تعداد دو قطره نانو، قطره های خوشبو کننده، پاور بانک، کابل اتصال، پد تمیز کننده، دستگاه اصلی نانو و اسپری تمیز کننده وجود داشته باشد. اکنون نوبت به آموزش کار با دستگاه نانو گلس موبایل می رسد.

مراحل آموزش کار با دستگاه نانو گلس

مرحله اول: ابتدا پکیج محصولی را که خریداری کردید باز کنید و تمام لوازم و وسایل را برای نانو کردن موبایل بر روی میز کار خود قرار دهید. سعی کنید قطره های نانو را مجزا از قطره خوشبو کننده بگذارید تا هنگام کار، اشتباه نکنید. مرحله دوم: اسپری مخصوص تمیز کننده را بر روی صفحه تلفن همراه، اسپری کرده و سپس آن را با دستمال یا پد تمیز کننده، به خوبی پاک کنید. دقت داشته باشید که این کار موجب می شود آلودگی های موجود بر روی صفحه موبایل به طور کامل از بین برود. مرحله سوم: در این مرحله از آموزش کار با دستگاه نانو گلس باید قطره های نانو را با استفاده از یک قطره چکان که داخل خود بطری قطره ها است، روی صفحه موبایل بریزید. با استفاده از دست، مایع نانو را بر روی سطح تلفن همراه پخش کنید. برای این کار باید حتماً دستکش داشته باشید. مرحله چهارم: چند قطره از محلول خوشبو کننده را داخل دستگاه نانو بریزید و سپس موبایل را در داخل آن قرار دهید. دستگاه را با کابل اتصال به منبع تغذیه متصل نموده، درب دستگاه را بسته و دکمه آغاز عملیات را فشار دهید. مرحله پنجم: چند دقیقه باید منتظر بمانید تا عملیات نانو گلس، کامل شود. پس از پایان کار، هشدار دستگاه به صدا در می آید و چراغ های سبز، روشن می شوند. در این حالت، درب دستگاه را باز کرده، تلفن را خارج نموده و مجدداً صفحه آن را پاک کنید.

خرید دستگاه نانو گلس موبایل – آموزش کار با دستگاه نانو گلس

خرید یک دستگاه نانو گلس برای موبایل می تواند یک فرصت ایده آل را فراهم کند که افراد پس از دریافت آموزش کار با دستگاه نانو گلس بتوانند کسب و کار مستقل خود را شروع کنند. میزان سودآوری این دستگاه نانو گلس، قابل توجه است؛ افرادی که در حوزه فروش تلفن همراه فعالیت می کنند، مهم ترین و اصلی ترین مشتریان خرید دستگاه نانو گلس هستند. البته سایر افراد نیز می توانند این محصول را تهیه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان …….. تماس حاصل کنید.

مراحل کار با دستگاه نانو گلس

  1. در مرحله اول با قطره تمیز کننده گوشی را کامل تمیز می کنید.
  2. بعد از تمیز کردن اگر قطره کره ای خریداری کردید 4 قطره را روی گوشی بریزید و روی گوشی مالش بدهید و اگر قطره آلمانی خریداری کردید، گوشی را به سه قسمت تقسیم کرده و در هر قسمت یک اسپری میزنید؛ نهایتا 4 اسپری!
  3. گوشی را در داخل دستگاه میگذارید و دکمه سمت چپ دستگاه را میزنید و منتظر میمانید تا عملیات 100% شود
  4. گوشی را از داخل دستگاه در آورده و با دستمال کامل آن را تمیز کنید.
  5. بعد از اینکار میتوانید گوشی را تست کنید

عملیات نانو کردن موبایل تمام شد! به همین سادگی

درباره‌ی دستگاه نانو گلس

حتما ببینید

نسخه اصل و ضمانتی دستگاه نانو گلس آلمانی و کره ای

3.5 / 5 ( 2 امتیاز ) این مطلب ازوب سایت و نمایندگی نانو گلس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *